KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804548
nr 1280 4548
Oidentifierad konstnär. Landskap med sjö. Monogramsignerad CGH. Olja på duk, 36x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:22:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)