KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804548

nr 1280 4548

Oidentifierad konstnär. Landskap med sjö. Monogramsignerad CGH. Olja på duk, 36x53cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 19:22:51